O nás

Jsme malá rodinná firma, která podniká v oblasti farmaceutiky. Hlavní podnikatelskou činností je dovoz doplňků stravy do České republiky. 

Jsme výhradním dodavatelem produktů společnosti Evalar, která  působí již na trhu přes 30 let. Výjimečnost společnosti spočívá v tom, že Evalar má plantáže v ekoregionu Altaj, kde pěstuje byliny, které jsou nejúčinnějším přírodním zdrojem surovin. Mezi další plusy společnosti patří i to, že má dohled nad výrobním cyklem od pěstování surovin až po hotový produkt. Všechny výrobky mají mezinárodní standardy kvality jako je ISO, GMP a FSSC 22000. 

Cíl FarmBioVet

Naším cílem je nabídnout každému spotřebiteli příležitost pro zachování zdraví a kvality života přirozenou cestou. 

Celý tým FarmBioVet se snaží dodržovat zdravý životní styl

Co to vlastně znamená?⁠
Zdravý životní styl není jen jedna činnost, jako například jen vyvážená strava nebo jen  sport. Je to souhrn činností a postojů zaměřených na udržení rovnováhy v životě: strava, fyzická aktivita, úroveň stresu, dobré a špatné návyky. ⁠

A jak si vedeme my?⁠
Již delší dobu se snažíme dodržovat zdravý životní styl. Ale občas i my zažíváme  stresové situace, které ale lehce zvládáme s našimi doplňky stravy. Doplňky jsme vyzkoušeli sami a proto věříme v jejich účinnost a doporučujeme je i vám.

Všechny produkty, které naleznete na našich stránkách, máme na skladě, a proto jsme schopni zajistit rychlou expedici produktů. Neustále rozšiřujeme naší nabídku zboží, aby si skutečně vybral každý zákazník.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat!


Pošta e-mail:
info@farmbiovet.cz 

 Telefon  telefon: +420 777 121 611

anebo využijte náš kontaktní formulář na stránce Kontakty

 

„Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda.“— Hippokratés

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení