O nás

Jsme malá rodinná firma, která podniká v oblasti farmaceutiky. Hlavní podnikatelskou činností je dovoz doplňků stravy do České republiky. 

Jsme výhradním dodavatelem produktů společnosti Evalar, která  působí již na trhu přes 30 let. Výjimečnost společnosti spočívá v tom, že Evalar má plantáže v ekoregionu Altaj, kde pěstuje byliny, které jsou nejúčinnějším přírodním zdrojem surovin. Mezi další plusy společnosti patří i to, že má dohled nad výrobním cyklem od pěstování surovin až po hotový produkt. Všechny výrobky mají mezinárodní standardy kvality jako je ISO, GMP a FSSC 22000. 

Cíl FarmBioVet

Naším cílem je nabídnout každému spotřebiteli příležitost pro zachování zdraví a kvality života přirozenou cestou. 

Celý tým FarmBioVet se snaží dodržovat zdravý životní styl

Co to vlastně znamená?⁠
Zdravý životní styl není jen jedna činnost, jako například jen vyvážená strava nebo jen  sport. Je to souhrn činností a postojů zaměřených na udržení rovnováhy v životě: strava, fyzická aktivita, úroveň stresu, dobré a špatné návyky. ⁠

A jak si vedeme my?⁠
Již delší dobu se snažíme dodržovat zdravý životní styl. Ale občas i my zažíváme  stresové situace, které ale lehce zvládáme s našimi doplňky stravy. Doplňky jsme vyzkoušeli sami a proto věříme v jejich účinnost a doporučujeme je i vám.

Všechny produkty, které naleznete na našich stránkách, máme na skladě, a proto jsme schopni zajistit rychlou expedici produktů. Neustále rozšiřujeme naší nabídku zboží, aby si skutečně vybral každý zákazník.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat!


Pošta e-mail:
info@farmbiovet.cz 

 Telefon  telefon: +420 777 121 059

anebo využijte náš kontaktní formulář na stránce Kontakty

 

„Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda.“— Hippokratés