Evalar Trojčátka 40 kapslí

Kód: 76
Značka: Evalar
229 Kč 199,13 Kč bez DPH
Skladem

ŽIVOT BEZ PARAZITŮ

100% přírodní ingredience. Zlepšuje stav gastrointestinálního traktu u osob s parazitární invazí   

V současnosti existují různé přístupy a metody boje proti parazitům. Existuje celá řada rostlin, které mají antiparazitní účinek. S pomocí léčivých rostlin je možné zvýšit odolnost organismu proti infikování parazity, neutralizovat a odstranit toxiny.

  Proč Trojčátka Evalar?

  • Hřebíčkovec kořenný podporuje zdravé trávení. Obsahuje velké množství esenciálního oleje, jehož hlavní složkou je eugenol (70 - 85%), který má silný antiseptický účinek. Stimuluje chuť k jídlu, zpomaluje procesy fermentace a hniloby ve střevním traktu. Hřebíčkovec ničí vajíčka hlístic.
  • Vratič obecný je charakteristický obsahem silně zápachových esenciálních olejů (kafr, borneol, thujon). Jeho květy jsou prospěšné pro zdravý trávicí trakt. Posiluje sekreci žláz zažívacího traktu, má analgetický, protizánětlivý, antimikrobiální a antiparazitní účinek, ničí střevní parazity. Zlepšuje
    mnohé zdravotní problémy zevnitř, ale i vně těla. Odedávna slouží jako prostředek proti vnějším a vnitřním parazitům u lidí a zvířat.
  • Topol osika - suchý extrakt obsahuje fenol glykosidy, esenciální olej, aromatické kyseliny, třísloviny, organické kyseliny a hořčiny. Biologicky aktivní látky obsažené v extraktu zajišťují žlučopudné, protizánětlivé, baktericidní, antispastická vlastnosti a zlepšují chuť k jídlu.

      Vyrobeno podle mezinárodní normy kvality GMP.

        

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výživový doplněk obsahuje soubor rostlinných výtažků. 

Kapsle: 0,52 g.
Použití a dávkování: 6 kapslí denně, zapít vodou.

Složení 1 kapsle % RVH *

Hřebíčkovec kořeněný (Caryophyllus aromatica) sušené květy, z toho obsah esenciálních olejů

286,00 mg

30,00 mg

-

-

Vratič obecný (Tanacetum vulgare) květy 57,20 mg -
Vratič obecný (Tanacetum vulgare) suché plody 28,40 mg

-

Topol osika (Populus tremola) suchý extrakt z kůry 24,80 mg -

*RVH -  Referenční výživová hodnota

Důležité upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Produkt je určen pro dospělé. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem.
Skladování: Skladujte v suchu a při teplotě do 25°C.
Obsah: 40 kapslí v jednom balení.
Hmotnost obsahu: 20,80 g.
Minimální trvanlivost: Do konce data uvedeného na obale.

 

Složení: Hřebíčkovec kořeněný (Caryophyllus aromatica) sušené květy (obsah esenciálních olejů 10%), želatina (obal kapsle), vratič obecný (Tanacetum vulgare), květy Flos tanaceti), vratič obecný (Tanacetum vulgare) suché plody, topol osika (Populus tremola), suchý extrakt z kůry.