Evalar Trifolium Komplex 30 kapslí

Kód: 64
Značka: Evalar
205 Kč 178,26 Kč bez DPH
Skladem

NA SNÍŽENÍ CHOLESTEROLU

Doplněk stravy obsahující soubor rostlinných výtažků pro udržení normální hladiny cholesterolu

    Proč Trifolium Komplex Evalar?

  • Biologicky aktivní výživový doplněk obsahuje komplex biologicky aktivních látek jako flavonoidy, vitamíny C a PP, které přispívají ke snižování hladiny cholesterolu v krvi a její viskozitě, zabraňují progresi aterosklerózy a přispívají ke zlepšení funkčního stavu kardiovaskulárního systému.
  • Jetel luční - nať obsahuje flavonoidy, izoflavony, fenolové kyseliny, aminokyseliny, esenciální mastné oleje, makro- a mikroelementy.
  • Vitamín C zvyšuje účinek flavonoidů. Je silný antioxidant. Při nedostatku vitamínu C je nejdříve porušena pevnost cév.
  • Hloh jednosemenný - látky obsažené v květech zlepšují krevní oběh, snižují srdeční frekvenci, snižují dráždivost centrálního nervového systému, snižují hladinu cholesterolu v krvi a zvyšují množství lecitinu, normalizují ukazatele srážlivosti krve.
  • Vitamín PP je ve vodě rozpustný vitamin, který snižuje hladinu lipidů. Způsobuje snížení celkové hladiny cholesterolu, lipoproteinů s nízkou hustotou a zejména triglyceridů. Je životně důležitý pro syntézu pohlavních hormonů, kortizolu, tyroxinu a inzulinu.
  • Rutin snižuje hladinu tuků v krvi. Jeho biologické vlastnosti jsou lepší v přítomnosti vitamínu C.

  Vyrobeno podle mezinárodní normy kvality GMP.

        

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trifolium Komplex je doplněk stravy obsahující soubor rostlinných výtažků z jetele lučního (Trifolium pratense L.), hlohu jednosemenného (Crataegus monogyna), vitamín C (kyselina L-askorbová) a vitamín PP (Niacin). 

Kapsle: 0,35 g.
Použití a dávkování: 2 x denně 1 kapsle, nejlépe ráno a večer. Zapít vodou.
Doporučená doba užívání: 1 měsíc.

 

Složení 1 kapsle % RVH *
Jetel luční (Trifolium pratense L.), extrakt z listů a květů 75,00 mg -
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 35,00 mg 87,50 %
Hloh jednosemenný (Crataegus monogyna), extrakt z listů a květů 15,00 mg -
Vitamín PP (niacin) 10,00 mg 125 %
Rutin 1,00 mg -

*RVH -  Referenční výživová hodnota

Důležité upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Produkt je určen pro dospělé. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem.
Skladování: Skladujte v suchu a při teplotě do 25°C.
Obsah: 30 kapslí v jednom balení.
Hmotnost obsahu: 10,50 g.
Minimální trvanlivost: Do konce data uvedeného na obale.


Složení: mikrokrystalická celulóza, želatina, jetel luční (Trifolium pratense L.), extrakt z listů a květů, vitamín C (kyselina L-askorbová), hloh jednosemenný (Crataegus monogyna), extrakt z listů a květů, vitamín PP (niacin), oxid titaničitý, oxid železitý, oxid křemičitý, stearan hořečnatý, rutin.