Mumijo

Často, když pocítíme malátnost, okamžitě sáhneme po syntetických tablet. Ale zapomínáme, že příroda nám dává mnoho přírodních léčivých látek. Jedním z nich je mumie - často se nazývá "horská pryskyřice", "slzy hor" nebo "horský vosk". 

Mumie jako nejcennější komplex přírodních biologicky aktivních látek se během několika staletí dokonale osvědčil. Doplňky stravy

Vlastnosti

Kombinace organických a minerálních sloučenin určuje širokou škálu užitečných vlastností mumie. Například:

  • aktivuje metabolické procesy, způsobuje urychlenou regeneraci poškozených tkání, 
  • stimuluje procesy krvetvorby, 
  • má výrazný antimikrobiální účinek, 
  • zvyšuje schopnost jater neutralizovat toxiny. 

Kromě toho má mumie vysokou imunomodelační, antiseptickou, protizánětlivou aktivitu, normalizuje minerální metabolismus, zvyšuje obranyschopnost těla.

Doplňky stravyHistorie

Historie použití mumie jako prostředku s vysokou biologickou aktivitou sahá více než tři tisíce let. Ve starověku byl široce používán v medicíně Íránu, Arábie, Indie, Střední Asie, Číny. O léčivých vlastnostech psal Aristoteles. 

V rukopisů, které se dostaly do naší doby, se uvádí, že mumie je léčivý balzám, který léčí člověka před chorobami střev a ledvin, tuberkulózou a astmatem, onemocněními srdce a očí, pomáhá při cukrovce.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Mumijo Evalar Mumijo Evalar

Společnost Evalar představuje mumijo altajského původu v tabletách. Tabletová forma mumie je vyráběna patentovanou technologií bez použití pomocných látek.

Mumijo obsahuje 28 až 32 chemických látek, 30 makro a mikroprvků, 10 různých oxidů kovů, 6 aminokyselin a celou řadu vitamínů, jako jsou vitamíny skupiny B a jiné.

Mumio přispívá k:

  • udržování normálního stavu kostní tkáně;
  • zvýšení obranyschopnosti těla.


 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení